Обмін повернення

        Ми зацікавленні у тому щоб клієнти були задоволене здійсненими покупками у нас. Якщо Ви придбали товар, однак Вас не влаштувала дана покупка з різних причин (не підійшов розмір, фасон та ін.) – це не проблема. Ви можете здійснити обмін або повернення товару на протязі 14 днів з моменту покупки (Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»).

       Якщо Ви бажаєте провести обмін або повернення товару, просимо Вас зателефонувати до нас на гарячу лінію та подати заявку, а також продублювати у письмовому вигляді лист на електронну пошту art-lev@ukr.net. Обміну підлягає товар, який зберіг свій початковий товарний вигляд. Повернення товару рекомендуємо проводити Укрпоштою (для зменшення витрат на транспортування) на абонентську скриньку нашої компанії (м.Львів, 79017 а/с 3007), або Ви можете скористатись послугами Нової пошти. При адресації посилки (Укрпоштою) просимо Вас вказувати Ваші контактні дані (в тому числі, номер телефону), це значно спростить роботу наших менеджерів.

          Послуги транспортування оплачує наша компанія тільки у випадках фабричного браку або помилки менеджера при відправці товару. Якщо Ви бажаєте здійснити повернення або обмін з інших причин (наприклад, Ви помились у розмірі, хочете придбати інший товар, або Ви вже отримали аналогічний подарунок та інше) оплата транспортних послуг відбувається за рахунок клієнта.

Умови обміну товару:

  • обмін товару може бути проведений на протязі 14 днів з моменту покупки товару;
  • обміну підлягає товар, який має початковий вигляд та не підлягав використанню;
  • обмін може бути проведений на аналогічну модель, або ж на іншу модель з доплатою різниці;
  • доставка здійснюється за Ваш рахунок в обидві сторони, за умов відсутності випадків перерахованих вище.


Умови повернення товару:

  • повернення товару може бути проведене на протязі 14 днів з моменту покупки товару;
  • поверненню підлягає товар, який має початковий вигляд та не підлягав використанню;
  • компенсується повна вартість товару, не включаючи вартості перевезення та банківської комісії;
  • доставка здійснюється за Ваш рахунок, за умов відсутності випадків помилки з нашої сторони.